Nabór na rejs w roku 2018


Ogłaszamy nabór na tegoroczną główną imprezę naszej fundacji. Rejs Zobaczyć Morze odbędzie się w dwu etapach: od 17 do 23 września i od 23 do 30 września 2018r. W tym roku popływamy po Bałtyku na Żaglowcu STS Kapitan Borchardt. Na pewno opłyniemy dookoła wyspę Bornholm, odwiedzimy jeden a może dwa porty. Nastawiamy się na żagle. Wszystko, jak zawsze, będzie zależało od warunków pogodowych i Neptuna. Tegoroczny rejs będzie miał sportowy charakter. Planujemy zawody dla załóg obu etapów oraz rywalizację pomiędzy wachtami. Stawiamy na zespołowe działanie, w którym jednak liczyć się będą indywidualne osiągnięcia każdego z uczestników. Jakie dyscypliny? Jak to na morzu, rywalizacje czasowe, rywalizacje sprawnościowe – np. wiązanie węzłów, rywalizacje organizacyjne – np. w przeprowadzeniu symulowanego alarmu pożarowego itp.

Nasze obie przygody (etapy) rozpoczną i zakończą się w Świnoujściu. Szczegóły dotyczące mustrowania i wymustrowania zostaną przekazane wam w terminie późniejszym.

Koszt uczestnictwa w rejsie wynosi 1500 zł, jak co roku oczekujemy zaliczki w wysokości 300 zł. Jeśli ktoś oczekuje wystawienia faktury, prosimy o zaznaczenie tego faktu w polu „Uwagi”. W tytule faktury Będzie Wpisane: „Uczestnictwo w rejsie integracyjnym”. Fundacja nie jest organizatorem turnusów rehabilitacyjnych i nie współpracuje z NFZ, więc nie możemy podać innego tytułu. Faktura ze względu na rozliczenia skarbowe powinna być wystawiona w tym samym miesiącu w którym zostanie dokonana płatność, czyli będą 2 faktury, zaliczka a następnie kwota główna.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania piszcie śmiało fundacja@zobaczycmorze.pl

Informacja dla osób z dysfunkcją wzroku

Tegoroczny rejs Zobaczyć Morze będzie dofinansowywany ze środków Ministerstwa Sportu i turystyki. Stąd, od wszystkich osób z dysfunkcją wzroku lub inną niepełnosprawnością, oczekujemy  skanu orzeczenia o stopniu i rodzaju niepełnosprawności. Jest to wymóg bezwzględny!

Formularz rejestracyjny

Projekt dofinansowywany z środków MSiT w ramach „Programu UPOWSZECHNIANIA SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W 2018 r.