Zaproszenie na rejs Zobaczyć Bieszczadzkie Morze 2019


Niema lepszego połączenia niż niesamowita górska atmosfera dzikich Bieszczad z wiatrem i wodą. Solina miejsce gdzie wiatr da się znaleźć zawsze, choć wiedzieć trzeba gdzie szukać lub uzbroić się w cierpliwość. Dzięki projektowi dzikie zakapiorowe żeglarstwo można uprawiać w najlepszej możliwej załodze, czyli tych, co widzą oczyma i tych, co widzą wszelkimi innymi zmysłami i to wcale nie gorzej niż ci pierwsi.

Po raz drugi mamy zaszczyt zaprosić Was na Jezioro Solińskie. W tym roku rejs po Bieszczadzkim Morzu odbędzie się w dniach 7- 9 czerwca. Będziemy pływać na jachtach kabinowych Antila 24 oraz Antila 22.

Fundacja zorganizuje transport grupowy z Rzeszowa do Polańczyka oraz powrotny do Rzeszowa. Koszty dojazdu do Rzeszowa pokrywają uczestnicy z własnych środków.

Koszt uczestnictwa to 100 PLN. Kwota ta stanowi ok. 1/4 kosztów uczestnictwa, a pozostałą część uzupełniają środki pozyskane przez Fundację od donatorów.
Zawiera się w nim koszty czarteru jachtów, opłaty miejscowe, ubezpieczenie załogi NNW oraz koszty wyżywienia.

Rejestracja wyłącznie przez stronę: www.zobaczycmorze.pl/zgloszenie/

Zgłoszenie do wydarzenia równoznaczne jest z zaakceptowaniem regulaminu wyjazdu, który zamieszczony jest na stronie: http://www.zobaczycmorze.pl/?p=1542

Wszystkie bieżące sprawy związane z wydarzeniem będą się pojawiać na fundacyjnej liście dyskusyjnej. Zatem w celu nawiązania skutecznej komunikacji, , prosimy koniecznie i niezwłocznie zapisać się na Listę Zobaczyć Morze pod linkiem: https://groups.google.com/forum/m/#!forum/lista-zobaczycmorze

Bezpośredni kontakt e-mail: p.goclon@zobaczycmorze.pl

Telefon: +48 668 18 81 22; +48 791 74 85 81; +48 601 32 36 30;

www: www.zobaczycmorze.pl

 

Organizatorzy i Zarząd Fundacji Zobaczyć Morze