Bieszczadzkie Morze 2020


Górskie powietrze? Wypoczynek w słońcu? Orzeźwiający wiaterek? Łono natury w prawdziwym wydaniu?

Tak, i to wszystko w jednym miejscu – Bieszczady i Jezioro Solińskie gwarantują niezapomnianą aurę. Zatem… Po raz kolejny zapraszamy do udziału u projekcie Zobaczyć Bieszczadzkie Morze. Dzięki projektowi dzikie zakapiorowe żeglarstwo można uprawiać w najlepszej możliwej załodze, czyli tych, co widzą oczyma i tych, co widzą wszelkimi innymi zmysłami i to wcale nie gorzej niż ci pierwsi.

W tym roku rejs po Bieszczadzkim Morzu odbędzie się w dniach 15-17 maja. Będziemy pływać na jachtach kabinowych Antila 24 oraz Antila 22.

Fundacja zorganizuje transport grupowy z Rzeszowa do Polańczyka oraz powrotny do Rzeszowa. Koszty dojazdu do/z Rzeszowa pokrywają uczestnicy z własnych środków.

Koszt uczestnictwa to 200 PLN. Kwota ta stanowi ok. 1/4 kosztów uczestnictwa, a pozostałą część uzupełniają środki pozyskane przez Fundację od donatorów.
Zawiera się w nim koszty czarteru jachtów, opłaty miejscowe oraz koszty wyżywienia.

Rejestracja wyłącznie przez stronę: www.zobaczycmorze.pl/zgloszenie/

Zgłoszenie do wydarzenia równoznaczne jest z zaakceptowaniem regulaminu wyjazdu, który zamieszczony jest na stronie: http://www.zobaczycmorze.pl/?p=1542

Wszystkie bieżące sprawy związane z wydarzeniem będą się pojawiać na fundacyjnej liście dyskusyjnej. Zatem w celu nawiązania skutecznej komunikacji, , prosimy koniecznie i niezwłocznie zapisać się na Listę Zobaczyć Morze pod linkiem: https://groups.google.com/forum/m/#!forum/lista-zobaczycmorze

Bezpośredni kontakt e-mail z Koordynatorami:
Komandor Rejsu Paweł Goclon – p.goclon@zobaczycmorze.pl
Witold Czudec – w.czudec@zobaczycmorze.pl
Telefon: +48 668 18 81 22; +48 791 74 85 81