Rejs na s/y Gedania 23-30 sierpień 2021


Zaproszenie na rejs „Zobaczyć Morze 2021”

Zgodnie z obietnicą, udało się znaleźć możliwość zorganizowania rejsu. Zatem, Fundacja Zobaczyć Morze po raz 15 zaprasza na pełnomorski rejs, lecz tym razem na jednostce znacznie mniejszej od poprzednich. Popłyniemy  SY Gedania, która zabiera 18 załogantów i w naszej ocenie, jest zdecydowanie bardziej wymagająca od uczestników, niż to miało miejsce na innych żaglowcach.

Termin i trasa:

23 sierpnia do 30 sierpnia 2021 r. na trasi Gdynia – Gdynia z jeszcze nieznanym portem pośrednim.

Płatność uczestnika: 1300 zł. Tym razem nie mamy sponsorów, więc brakującą część kosztów pokrywa Fundacja.

Nie pokrywamy kosztów przyjazdu i powrotu załoganta oraz wydatków osobistych w czasie rejsu.

Zaliczkę 300 zł należy wpłacić w ciągu 15 dni od momentu rejestracji, a całość do 15 lipca 2021.

Kryteria rekrutacji uczestników:

 Przepraszamy nowicjuszy, ale ze względu na jednostkę, na której rejs się odbędzie, pierwszeństwo mają uczestnicy, którzy już brali udział w naszych rejsach oraz wykazali się sprawnością fizyczną.

Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do przysłania wypełnionych załączników armatora (przyślemy je pocztą e-mail), a niepełnoletni pisemnej zgody obojga rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rejsie.

Rejestracja wyłącznie na: http://www.zobaczycmorze.pl/zgloszenie/

Fundacja zapewnia: czarter żaglowca z załogą stałą i doświadczonymi Oficerami, ubezpieczenie NNW, zamustrowanie w kajutach głównie 4 osobowych  z łazienkami w korytarzu, wyżywienie – uwaga! Załoga gotuje samodzielnie, szkolenia i pokrycie opłat eksploatacyjnych.

Więcej o SY Gedania: https://pogoria.pl/gedania-dane

Więcej informacji o rejsach Zobaczyć Morze na stronie WWW.zobaczycmorze.pl

Kontakty: Bieżące informacje o rejsie prezentowane są na liście Zobaczyć Morze. Zalecamy zapis na: https://groups.google.com/forum/m/#!forum/lista-zobaczycmorze

pocztą elektroniczną: fundacja@zobaczycmorze.pl telefoniczny: Robert +48 601 323 630, Inga +48 604 662 255, Jarosław +48 602 11 77 62.